Zhu Zhu Pets Chunk

Zhu Zhu Pets Chunk

prodej skončil

Vybrat jiné zboží
DĚLÁ RADOST UŽ 13 DĚTEM

vrácení zboží   60 dní na vrácení zboží

Parametry

Vhodné od 3 do 12 let
záruka 2 roky

Popis

Zhu Zhu Pets Křeček Chunk

Zhu Zhu Pets jsou křečkové, kteří jezdí ve svých křečkomobilech a zažívají různá dobrodružství.

Křečkové mají umělou inteligenci díky které vědí kde se ve svých prolézačkách zrovna nacházejí.

Když vstoupí do koupelny předvádí zvuky jako při čištění zubů či splachování záchodu, když vejdou do ložnice, začnou chrápat nebo zvonit jako budík.

Mají spoustu roztomilých doplňků, díky kterým mohou s tebou prožívat stále nová a nová dobrodružství.

Jsou to první křečci na světě, průkopničtí, interaktivní, luxusní s umělou inteligencí, kteří dokáží mluvit a pohybovat se ve svém prostředí. Zhu Zhu Pets fungují ve dvou módech/programech: milující, kdy roztomile žvatlá a spokojeně vrní a průzkumnický mód, ve kterém křeček prozkoumává svoje okolí a na různé podněty reaguje hlasem či pohybem, ale hlavně s rozumem. Je možné zakoupit více než tucet dalších doplňků, které umožní vytvořit mnohem dokonalejší křeččí svět. Zhu Zhu Pets jsou novým hitem a je více než pravděpodobné, že se stanou nejoblíbenější hračkou roku.

Jsou nejlepší alternativou k živým křečkům. Nedělají nepořádek, jsou neustále v pohybu a vždy připraveni k akci. Pobíhají v tunelech, stále jsou v jednom kole, cupitají z pokoje do pokoje a nikdo netuší, kam vyrazí příště. Je to jednoduché, pohlaďte křečka po zádech, dejte ho zpátky a můžete sledovat, co právě vyvádí. Křečci se moc rádi tulí. Když ho jemně pohladíte po nose, pískne blahem. Tito křečci umí vydat více jak 40 zvuků, podle toho, co právě prožívají.

Ke stažení

zhuzhupets.flv

Dotazy

Odeslat odkaz

Kód výrobce

ZZP 86652