Bluesky Wednesday Školní set velký
Parametry
| záruka | 2 roky |
| Vhodné | od 6 let |
| Šířka balení | 24.00 cm |
| Výška balení | 24.00 cm |
| Délka balení | 2.40 cm |
| Váha balení | 0.27 kg |
| Věk | Školák (6-11 let), Puberťák (12-15 let), Starší (16+) |
| Pohlaví | Unisex |
Popis
Připravte se na školní dny s velkým školním setem Bluesky Wednesday, který obsahuje vše potřebné pro každodenní psaní a kreslení. Tento praktický set zahrnuje gumu, pravítko, ořezávátko, pero, tužku a veselé samolepky, které dodají školním pomůckám osobitý šmrnc.
Vše je pečlivě uloženo v praktickém pouzdru, které můžete využít i po vyčerpání obsahu – ideální pro pořádek v batohu i doma. Udělejte radost sobě nebo svým blízkým a vybavte děti tímto stylovým a funkčním setem, který podpoří jejich kreativitu i školní úspěchy.
Věk: 6+
Dotazy
Odeslat odkaz
Související produkty
Související kategorie
» více
Kód výrobce
BLS WD718420EPM