Bluesky Wednesday Batoh Night Shade
Parametry
| záruka | 2 roky |
| Vhodné | od 6 let |
| Šířka balení | 30.00 cm |
| Výška balení | 30.00 cm |
| Délka balení | 37.00 cm |
| Váha balení | 0.55 kg |
| Věk | Školák (6-11 let), Puberťák (12-15 let), Starší (16+) |
| Pohlaví | Unisex |
Popis
Ponořte se do světa série Wednesday s batohem Night Shade, který kombinuje stylový vzhled s praktickou funkčností. Tento batoh je navržen tak, aby poskytoval maximální pohodlí při nošení i dostatek prostoru pro všechny školní potřeby či osobní věci.
Originální design inspirovaný oblíbeným seriálem zaručuje, že s ním budete vždy středem pozornosti. Ať už jdete do školy, na výlet nebo za dobrodružstvím, batoh Wednesday Night Shade vás nezklame svou kvalitou a praktičností.
Věk: 6+
Dotazy
Odeslat odkaz
Související produkty
Související kategorie
» více
Kód výrobce
BLS WD719786EPM